دانلود فایل: حمل و نقل 2

در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان حمل و نقل 2 آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

نام فایل :


فرمت : .doc


تعداد صفحه/اسلاید : 31


حجم : 119 کیلوبایتفهرست مطالب
مقدمه
چكيده
برنامه ريزي حمل و نقل درون شهري
عرضه و تقاضا در حمل ونقل
مسائل و مشكلات حمل ونقل درون شهري
معيارهاي انتخاب نوع سيستم حمل ونقل عمومي
تعيين هزينه هاي ناشي از تراكم ترافيك در شهر مشهد
نقش پاركينگ ها بر حمل .نقل درون شهري و هزينه هاي ناشي از آن
تاثير پياده روها بر حمل و نقل درون شهري
بررسي وضعيت حمل ونقل در شهر مشهد
ارائه راهكار
مقدمه
با افزايش روز افزون جمعيت شهرها و افزايش عرضه وسايل نقليه موتوري و در نتيجه كاهش ظرفيت راه ها مسائل و مشكلات عمده اي رادر نظام حمل و نقل و ترافيك به وجود آورده است .
حمل و نقل يكي از حوزه هاي مورد مطالعه در برنامه ريزي شهري است كه برنامه ريزان شهري از ديدگاههاي مختلفي از جمله ديدگاه اقتصادي اين مسائل و مشكلات را مورد بررسي قرار مي دهند .
طراحي و نصب هر نوع سيستم حمل و نقل بايد با مطالعه ي اوليه و مقدماتي كه توسط صاحب نظران و متخصصان امر صورت مي گيرد توجيه شود هر شهري با توجه به امكانات و محدوديتهاي اطراف خود پديد آمده و در طول ساليان متوالي شكل گرفته است بافت و سيماي هر شهر حاصل تلاش چندين ساله ي نسلهاي مختلف است كه توانسته اند اكوسيستمي انساني و در خور توجه پديد بياورند . اين بافتها ممكن است حاوي گنجينه هايي از اصول و قواعد معماري و شهر سازي باشد كه بايد از گزند تخريب و نابودي حفظ شوند شبكه هاي حمل و نقل شهري بايد به طور منظم و به شكل سيستمي طراحي و احداث شوند كه هر كدام از اجزاي آن مسئوليت خود را به طور بهينه انجام دهند تا مشكل و معضلي در شبكه بوجود نيايد . با توجه به محدوديتهايي كه وجود دارد سيستم هاي حمل و نقل بايد در عين حال كه نيازهاي جابه جايي افراد جامعه را تامين مي نمايند از نظر منابع مالي نيز قابل توجيه باشند .
در اين تحقيق به جنبه هاي گوناگون مسائل اقتصادي ترافيك و بررسي آن در وضعيت حمل و نقل مشهد مي پردازيم .
چكيده
حمل و نقل درون شهري بخشي از تهسيلات شهري به شمار مي رود كه از دو بخش حمل و نقل عمومي و حمل و نقل شخصي تشكيل شده است . حمل و نقل عامل پويايي جامعه است و يكي از اهداف مهندسي ترافيك تامين حمل و نقل اقتصادي راحت و ايمن براي كالا و انسان است .(تازه هاي ترافيك – 1382،ص 58)
در مطالعات حمل و نقل سعي در ايجاد تعادل بين عرضه و تقاضا ست . منظور از عرضه كليه تهسيلاتي است كه براي حركت هر چه شهر عابرين پياده ووسايل نقليه در شهر ارائه مي شود مانند شبكه معابر سواره رو ، پياده رو ، چراغهاي راهنمايي ، تابلو ها و ... منظور از تقاضاي حمل و نقل ميزان حجم تردد عابرين پياده ووسايل نقليه در يك دوره زماني مشخص مبي باشد كه از گذرهاي مخصوص طراحي شده در شهر عبور ميكنند.
معييارهاي كه براي انتخاب نوع سيستم حمل و نقل عمومي در نظر گرفته مي شود شامل موارد زير مي باشد :
معيارهاي اقتصادي و بهره برداري شامل : 1. ظرفيت شبكه 2. هزينه هاي سرمايه گذاري 3. ظرفيت سيستم حمل و نقل 4. سودمندي سيستم
معيارهاي اقتصاد ملي
...


مطالب دیگر:
دانلود گزارش کارآموزی حسابداری در ایران خودرودانلود گزارش کارآموزی حسابداری در بانک سینادانلود گزارش کارآموزی حسابداری بخش اداره مالی مخابرات دکتر حسابیدانلود گزارش کارآموزی حسابداری در بیمه ایراندانلود پروژه مالی حسابداری در بیمه ایران52 ابزار برای حسابداری مدیریتیطراحی 5 دیتابیس شرکت هاایجاد شبکه کامپیوتری ساختمان اداری دانشگاهپروژه های کتابخانه ای به زبان پاسکالپروژه و تمرینات سی شارپپروژه های درس طراحی الگوریتمدانلود گزارش کاراموزی حسابداری در پیترا فروشیدانلود گزارش کارآموزی حسابداری پیمانکاری شرکت ایران بتون سازدانلود گزارش کارآموزی حسابداری در جمعیت حلال احمرکاهش آلایندگی ها در خودروتحکیم و استحکام ماهیچه در بچه ها و افراد بزرگسال در فلج شدن مغزی موثر نمی باشد: یک بازنگری سیستماتیکمطالعه با توجه به بودجه بندی سنتی در مقابل کارایی بودجه بندی قابل تحملآینده یک سرمایه فکری براساس دیدگاه و روش منابع و ماهیت های بنگاه اقتصادیرشد ساختار برتر کلروپلاست در سلول های پوشاننده دسته های آوندی دو نوع مختلف ژنوتیپی ذرت (Zea mays Lطراحی و راه اندازی شبکه مــرکز بهداشت و درمان پارس آبادطراحی 4 دیتابیس شرکت هاپایان نامه سنجش عوامل موثر در اجرای موفق استراتژی مدیریت الکترونیکی ارتباط با مشتری در صنعت بانکداریپروژه شبكه های نظیر به نظیر (peer to peer network)پرسشنامه شایعه سازمانیترجمه مقاله کنترل کردن رشد برگ و کلروپلاست به وسیله ژن آرابیدوپسیس شاهی کمرنگ (Arabidopsis pale cress